MULTŠI MÜÜK - BIG BAG kotis või lahtiselt

Hakkepuidust multš on keskonnasõbralik ja kauakestev, saadaval puistena või bigbag kotis.

Mis on multš?

Multš on looduslik toode, see on keskkonnasõbralik taimedele, loomadele ja inimestele. Selle kasutamine aitab optimeerida istutusalade välimust ja annab individuaalseid võimalusi rajatise kujundamiseks. Multš võimaldab pinnasele optimaalset ventilatsiooni, kaitseb pinda kuivamise, erosiooni ja settimise eest ning parandab mulla veeregulatsiooni.

Multš vähendab ka umbrohu kasvu ja kaitseb taimede juuri. Lisaks, kui hakkepuit multšina mädaneb, ei tekita see mulla ülihapestumist, samas kui männikooremultš põhjustab ülihapestumist.

Lehtpuust valmistatud multš on kvaliteetne ja vastab kõikidele standarditele. Oleme valmis vastu võtma tellimusi ja meie meeskond korraldab transporti kiiresti ja tõhusalt, et tagada multši kiire ja turvaline kohaletoimetamine. Võtke meiega ühendust, et saada rohkem teavet multši müügi ja transpordi kohta.

Küsi hinnapakkumist

Küsi hinnapakkkumist

Multši transport ja terviserajad

MULTŠI TRANSPORT

Puidukäitlus OÜ poolt tagab mugava ja tõrgeteta kohaletoimetamise. Olgu teil vaja multši kohale toimetada koduaeda, peenardele või avalikule alale, meie professionaalne meeskond aitab teil leida sobiva lahenduse. Pakume transporditeenust erineva suurusega veokitega, mis võimaldab paindlikku ja kiiret teenust vastavalt teie vajadustele.

MIKS JA KUS MULTŠI KASUTADA

Puidukäitlus OÜ toodab laialdaselt kasutatavat multši ja see on valmistatud ümarpuidust. Seda sobib edukalt kasutada mitmetes kohtades, nagu koduaedades, peenardes, hekialuste katmisel, teeradadel ja mujal. Multši saab valmistada erinevatest puuliikidest mistõttu on see värvilt ja toonilt erinev. Hakkepuidumultši fraktsioon on ühtlane ja ei ole väga jämeda läbimõõduga ja sobib kasutamiseks erinevates keskkondades. Nii jäävad peenrad visuaalselt ilusaks.

Puidust valmistatud multšil on pikem kasutusaeg, kulumiskindlus ning ühtlane fraktsioon. Männikooremultš on tumedama tooniga mida meil ei ole pakkuda, sest Puidukäitluse multšil on heledama toon ja see aitab maapinnal paremini niiskust hoida. Tänu nendele omadustele on hakkepuidust multš tõhusaks ja keskkonnasõbralikuks valikuks taimede kaitseks ja niiskuse säilitamiseks.

Loe multši kasutamise kohta pikemalt meie blogist! Meie blogis on kajastatud detailsemalt kuidas kasutatakse lehtpuumultši, millised on hakkepuidumultši eelised ja kasutusvõimalused.

Transport

MULTŠI MÜÜK KOTIS (BIG BAG) - PIKEM KESTVUS JA KAUNIM VÄLIMUS

Kasuta oma aias tervislikku ja kauakestvat multši, puidust valmistatud multš on parim valik. Puidust multš on ühtlase fraktsiooniga, mis tagab mulla parema õhutatuse ning multši pikema eluea. Lisaks on puidust multš visuaalselt ilusam kui männikooremultš.

Kuigi kodustes tingimustes on võimalik oksi purustades multši ise toota, siis visuaalselt erineb selline multš oluliselt ümarpuidust valmistatud multšist.

Samuti on oluline märkida, et puukoor on tegelikult jääde ning hakkepuidust valmistatud multš sisaldab vaid 1% koort. Seega, kui soovid oma aeda tõeliselt kvaliteetset multši, siis vali puidust multš. Tellides multši bigbag kotis, saad mugavalt ja lihtsalt kvaliteetse multši otse koju kätte.

Kokkuvõtvalt öeldes on hakkepuit pikema kestvusega, kaunima välimusega ja kõrgema kvaliteediga. Männikoor multši valmistamiseks kõige paremini ei sobi kuid männikooremultši saadavus kaubanduses on lai.

MULTŠI KASUTAMISE VÕIMALUSED

Multši kasutatakse erinevatel eesmärkidel – näiteks terviseradadel, parkides või koduaias. Aednikud hindavad eriti dekoratiivset multši lillepeenrasse või okaspuu multši elupuudele. Kõik, kes soovivad oma kodu ja selle ümbrust kauniks kujundada, saavad kasutada multši.

Multši hind sõltub kogusest ja pakendamisviisist, samuti puidu kokkuostu hindadest. Siiski on multši hind konkurentsivõimeline puukoore multšiga. Puidukäitlus OÜ pakub erinevaid võimalusi multši müügiks ja transporti saame pakkuda kas väikese või suure veokiga. Multš on saadaval lahtiselt, puistes või big-bag kotis.

Multš on looduslik ja taskukohane materjal aia, parkide ja terviseradade kujundamisel. Selle kasutamine aitab maapinda kaitsta ja hoida niiskust, samal ajal annab kaunistava efekti.

Multši müük ja transpordi hind

Puidukäitlus OÜ tooted on:

Multš puistena lehtpuu 2-5 cm 1m3 – 58 EUR

Multš bigbag kotis 1 m3 (1000 liitrit), u 300kg – 69 EUR

Hinnad eurodes ja lisandub käibemaks 20%.

Kokkuvõtteks

Puidukäitlus OÜ on teie usaldusväärne partner kvaliteetse multši müügi ja transpordi alal. Keskkonnasõbralik ja kauakestev multš mille fraktsioon on ühtlane on valmistatud hakkepuidust, mis hoiab mulla optimaalse tasakaalu, kaitseb taimi ja ei tekita ülihappelisust. Pakume multši nii kottides kui ka puistes, multš sobib kasutada koduaedades, peenarde katmiseks, hekialuste katmiseks, teeradadel ja terviseradadel. Multši kasutamine aitab luua kauni ja hooldatud välimuse erinevates keskkondades. Lisaks multšile pakume ka mugavat transporditeenust väikeveokiga, et tagada kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine. Võtke julgelt ühendust Puidukäitlus OÜ-ga, et saada rohkem teavet multši müügi ja transporditeenuste kohta ning leida parim lahendus teie aia ja avalike alade vajadustele.

Loe lisaks multši ja multšimise kohta meie blogist.

Meie teenused

Jäätmete vastuvõtt

Käitleme ja võtame vastu puitjäätmeid kõikides vormides, järgides taaskasutuse ja ringmajanduse põhimõtteid.

Konteineri rent

Toome teile kaasaegsed ja funktsionaalsed multiliftkonteinerid, konteineri täitumisel teostame tühjendamise.

Transport

Pakume transpordi teenust, toome konteineri teie territooriumile ja selle täitumisel korraldame äraveo.

Viimased postitused

Seadused

Pakendiseaduse uued nõuded

Millal hakkavad kehtima pakendiseaduse uued nõuded? Pakendiseaduse uued nõuded hakkavad kehtima 01.05.2023 ning on oluline teema, millest kõik ettevõtted peaksid teadlikud olema. Eestis on igal

Loe edasi
Multš

Kuidas multšida?

Multšimine on aiapidamises üks olulisemaid ja lihtsamaid viise taimede tervise parandamiseks ning kasvu soodustamiseks. Multšimisel kasutatakse erinevaid materjale nagu puiduhake, heina, lehti jne, mis kantakse

Loe edasi

Kirjuta meile

Puidukäitlus OÜ logo