Jäätmete vastuvõtt - alused ja muud puitmaterjalid

Võtame vastu puitjäätmeid kõikides vormides.

Puitjäätmete vastuvõtt

Puidukäitlus OÜ on ringmajandust ja taaskasutust arendav ettevõte, mis asub Viimsis ning võtab vastu kõikvõimalikke puitjäätmeid, olgu need siis kasutud ja katkised puitkastid, alused või muud puitmaterjalid. Meie jäätmejaama saab tuua nii puitaluseid, puitkaste, laudu, prusse, kände, oksi, raidmeid kui ka ehitus- ja lammutuspuitu. Sorteerime ja suuname need seejärel taaskasutusse või ringmajandusse vastavalt jäätmete liigile.

Puidukäitlus OÜ põhimõtteks on säästa meid ümbritsevat keskkonda ja seetõttu on meie puitjäätmete vastuvõtt tasuta, välja arvatud keemiliselt töödeldud materjal ja kännud. Keemiliselt töödeldud materjali hind sõltub materjalist, küsi meilt hinnapakkumist. Meie eesmärk on tagada jäätmete käitlemine, mitte nende prügimäele ladestamine, et vältida keskkonna saastamist. Puidukäitlus OÜ kuulub Eesti Ringmajandusettevõtete Liitu ja Ringmajanduse Foorumisse ning meie missiooniks on rajada ja korraldada tänapäevaseid puitjäätmete kogumise lahendusi, et säästa keskkonda.

Meie visiooniks on muuta taaskasutamine lihtsaks ja saavutada liidripositsioon oma tegevusvaldkonnas. Meie ettevõte on vastutulelik, paindlik ja kiire ning leiame alati kliendile parima lahenduse.
Väljastame vastavalt jäätmeseadusele jäätmeõiendi ning esitame aruanded pakendiregistrile ja Keskkonnaametisse, et kõik vastuvõetud jäätmed oleksid seaduslikud ja korrektsed.

Küsi hinnapakkumist

Mis on taaskasutusmäär?

Taaskasutusmäär on Pakendiseadusest tulenev pakendijäätmete taaskasutusse suunamise sihtarv. Puidukäitlus OÜ aitab lahendada pakendiettevõtjatel Pakendiseadusest tulenevat pakendijäätmete taaskasutusse suunamise sihtarvu. Alates 01.01.2009 peavad pakendiettevõtjad taaskasutama pakendimaterjali. Pakendiseadusest tulenev kohustus pakendiettevõtjatele on pakendi ja pakendijäätmete arvestuse pidamine.

Meie ettevõte aitab ettevõtjatel täita nende kohustust ning pidada täpset arvestust pakendi ja pakendijäätmete üle. Selles osas aitame ka algdokumentide kogumisel ja nõuetekohase aruande esitamisel Pakendiregistrile (PAKIS).

Meie ettevõte on suunatud keskkonnasäästlikkusele ja taaskasutusele ning aitame oma klientidel täita Pakendiseadusest tulenevaid nõudeid. Seega, kui teil on vaja lahendada pakendijäätmete taaskasutusse suunamisega seotud küsimusi, pöörduge meie poole. Ning kui teil on puidujäätmeid, ärge unustage, et meie ettevõte võtab neid hea meelega vastu, pakume ka transpordi võimalust.

Meie tegemised

Ringmajandus algab liigiti jäätmete kogumisest - konteineri rent
Ringmajandus algab liigiti jäätmete kogumisest
jäätmete kogumise konteinerid - konteineri rent
jäätmete kogumise konteinerid

Viimased postitused

Multši kasutamine

Kus kasutada multši?

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas saaksite oma aias taimede kasvu parandada ja umbrohu levikut vähendada? Üks suurepärane viis selle saavutamiseks on kasutada multši. Multš on

Loe edasi
Erinevad multši liigid

Erinevad multši liigid

Kas olete kunagi mõelnud, milline multš sobiks teie aeda kõige paremini? Multšimine on üks oluline aiatöö, mis aitab säilitada mulla niiskust, vähendada umbrohu kasvu ning

Loe edasi

Kirjuta meile

Puidukäitlus OÜ logo