KKK - Korduma kippuvad küsimused​

Korduma kippuvad küsimused​

Puidukäitlus OÜ võtab vastu erinevaid puitjäätmeid, nagu puitpakendid, lauad, liistud, saepuru, puitlaastud, oksad ja lammutuspuit. Immutatud puit, kännud ja muud puidust materjalid sõltuvad konkreetsest teenusest ja vastuvõtutingimustest.

Puidukäitlus OÜ puitjäätmete vastuvõtupunkt asub Viimsis. Metsise tee 11, Lubja küla, Viimsi vald, Harjumaa, 74010

Puidukäitlus OÜ Viimsi puitjäätmete vastuvõtupunkt on avatud tööpäeviti 9:00-17:00.

Puidukäitlus OÜ võtab vastu erinevaid puitjäätmeid, nagu puitpakendid, lauad, liistud, saepuru, puitlaastud, oksad ja lammutuspuit. Immutatud puit, kännud ja muud puidust materjalid sõltuvad konkreetsest teenusest ja vastuvõtutingimustest.

Puitjäätmete äraandmiseks võite ise puitjäätmete vastuvõtupunkti tulla, kuid pakume ka transporditeenust, mis hõlbustab jäätmete äraviimist.

Puitjäätmete äraandmise hind sõltub jäätmete kogusest, tüübist ja viimistlusest. Täpsema hinnainfo saab meiega ühendust võttes.

Jah, Puidukäitlus OÜ võtab vastu oksi. Veenduge, et need on puhastatud muudest jäätmetest ja vastavad meie vastuvõtutingimustele.

Immuteeritud puidu vastuvõtt sõltub tootest ja kogusest. Palun võtke meiega ühendust, et saada täpsemat infot immutatud puidu kohta.

Jah, Puidukäitlus OÜ käitleb ka kännud. Palun võtke meiega ühendust, et saada täpsemat infot kändude ja kändude transportimise kohta.

Jah, Puidukäitlus OÜ pakub puitjäätmete transporti. Lisateavet transporditeenuse kohta leiate meie kodulehelt või võttes meiega ühendust.

Jah, Puidukäitlus OÜ võtab vastu lammutuspuitu, kui see vastab meie vastuvõtutingimustele. Palun võtke meiega ühendust, et saada täpsemat infot lammutuspuidu kohta.

Puidukäitlus OÜ pakub erineva suurusega konteinereid 30-38 m3, et rahuldada klientide erinevaid vajadusi. Täpsemad mõõdud ja mahud leiate meie kodulehelt.

Puidukäitlus OÜ pakub puitjäätmete transporti vastavalt teie vajadustele. Pakume nii konteinerite transporditeenust kui ka spetsiaalsete sõidukitega transporti.

Puidukäitlus OÜ kasutab erineva suurusega sõidukeid, et rahuldada klientide erinevaid vajadusi. Täpsemad sõidukiandmed ja võimalused leiate meie kodulehelt või võttes meiega ühendust.

Puidukäitlus OÜ Viimsi puitjäätmete vastuvõtupunkt on avatud tööpäeviti 9:00-17:00.
Nädalavahetustel on vastuvõtupunkt suletud. Puidukäitlus OÜ Viimsi puitjäätmete vastuvõtupunkt on avatud tööpäeviti 9:00-17:00.

Jäätmete vastuvõtt

Käitleme ja võtame vastu puitjäätmeid kõikides vormides, järgides taaskasutuse ja ringmajanduse põhimõtteid.

Konteineri rent

Toome teieni kaasaegsed ja funktsionaalsed multilifkonteinerid, konteineri täitumisel organiseerime selle tühjendamise.

Transport

Pakume transpordi teenust, tuues konteineri teie territooriumile ning hiljem selle täitumisel, korraldame ka äraveo.

Viimased postitused

Transport, haagisega auto

Ära lange prügipättide ohvriks

06.12.2021. ilmus kodustiil.ee veebilehel artikkel, kus Keskkonnaameti inspektor selgitab kuidas petuskeem toimib.Selleks, et petturid ei saaks tegutseda on vaja kasutada usaldusväärseid partnereid. Puidukäitlus OÜ on

Loe edasi
Konteinerite rent

Üha enam inimesi langeb prügipättide ohvriks

06.12.2021. Allikas: https://kodu.postimees.ee/7402064/uha-enam-inimesi-langeb-prugipattide-ohvriks Järjest enam kasutatakse ehitus- ja suurjäätmete äraveoks kuulutusportaalist leitud ettevõtete või eraisikute teenuseid. Prügi üleandmisel tuleb aga veenduda, et selle vastuvõtjal on

Loe edasi

Koostööpartnerid

Kirjuta meile

Puidukäitlus OÜ logo