Eksklusiivpuidu müük

Eksklusiivpuidu müük

Meie eksklusiivpuidu valik koosneb kvaliteetsetest saare-, tamme-, mustalepa-, kuuse- ja männiplankudest. Meie puidu kvaliteet on kõrgeim turul ning sobib suurepäraselt nii sise- kui välistingimustesse. Meie eksklusiivne puit on valmistatud hoolikalt valitud puuliikidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja ilusa välimuse.

Kui soovite erilist ja ainulaadset materjali oma projekti jaoks, siis on meie eksklusiivpuit just see, mida vajate. Meie puidu kasutusvõimalused on laiad ning sobivad suurepäraselt näiteks mööblitootmiseks, dekoratiivsete elementide valmistamiseks või ehitusmaterjalina kasutamiseks.

Meie eksklusiivpuidu müügil on puiduliigid saadaval erinevates mõõtudes ja paksustes, nii et leiate kindlasti just teile sobiva lahenduse. Kui soovite midagi tõeliselt erilist, siis pakume ka personaalseid lõikeid ja viimistlust vastavalt teie soovile.

Kõik meie eksklusiivpuidu tooted on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega ning meie ekspertide meeskond on alati valmis pakkuma teile nõu ja abi, et leida teile sobiv lahendus. Ootame teiega koostööd ning aitame teil leida just teie projekti jaoks sobiva eksklusiivse puidu lahenduse.

Viimased postitused

Seadused

Pakendiseaduse uued nõuded

Millal hakkavad kehtima pakendiseaduse uued nõuded? Pakendiseaduse uued nõuded hakkavad kehtima 01.05.2023 ning on oluline teema, millest kõik ettevõtted peaksid teadlikud olema. Eestis on igal

Loe edasi
Multši müük - Pirita terviserada

Kuidas multšida?

Multšimine on aiapidamises üks olulisemaid ja lihtsamaid viise taimede tervise parandamiseks ning kasvu soodustamiseks. Multšimisel kasutatakse erinevaid materjale nagu puiduhake, heina, lehti jne, mis kantakse

Loe edasi

Kirjuta meile

Puidukäitlus OÜ logo