Eksklusiivpuidu müük

Eksklusiivpuidu müük

Meie eksklusiivpuidu valik koosneb kvaliteetsetest saare-, tamme-, mustalepa-, kuuse- ja männiplankudest. Meie puidu kvaliteet on kõrgeim turul ning sobib suurepäraselt nii sise- kui välistingimustesse. Meie eksklusiivne puit on valmistatud hoolikalt valitud puuliikidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja ilusa välimuse.

Kui soovite erilist ja ainulaadset materjali oma projekti jaoks, siis on meie eksklusiivpuit just see, mida vajate. Meie puidu kasutusvõimalused on laiad ning sobivad suurepäraselt näiteks mööblitootmiseks, dekoratiivsete elementide valmistamiseks või ehitusmaterjalina kasutamiseks.

Meie eksklusiivpuidu müügil on puiduliigid saadaval erinevates mõõtudes ja paksustes, nii et leiate kindlasti just teile sobiva lahenduse. Kui soovite midagi tõeliselt erilist, siis pakume ka personaalseid lõikeid ja viimistlust vastavalt teie soovile.

Kõik meie eksklusiivpuidu tooted on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega ning meie ekspertide meeskond on alati valmis pakkuma teile nõu ja abi, et leida teile sobiv lahendus. Ootame teiega koostööd ning aitame teil leida just teie projekti jaoks sobiva eksklusiivse puidu lahenduse.

Viimased postitused

Transport, haagisega auto

Ära lange prügipättide ohvriks

06.12.2021. ilmus kodustiil.ee veebilehel artikkel, kus Keskkonnaameti inspektor selgitab kuidas petuskeem toimib.Selleks, et petturid ei saaks tegutseda on vaja kasutada usaldusväärseid partnereid. Puidukäitlus OÜ on

Loe edasi
Konteinerite rent

Üha enam inimesi langeb prügipättide ohvriks

06.12.2021. Allikas: https://kodu.postimees.ee/7402064/uha-enam-inimesi-langeb-prugipattide-ohvriks Järjest enam kasutatakse ehitus- ja suurjäätmete äraveoks kuulutusportaalist leitud ettevõtete või eraisikute teenuseid. Prügi üleandmisel tuleb aga veenduda, et selle vastuvõtjal on

Loe edasi

Kirjuta meile

Puidukäitlus OÜ logo