Kasutatud kaubaaluste müük

Kaubaaluste vastuvõtt

Kaubapakendamine on lahutamatu osa kaubandusest ning Puidukäitlus OÜ pakub laia valikut kasutatud puidust kaubaaluseid, mis sobivad suurepäraselt erinevate kaupade transportimiseks ja ladustamiseks. Meie kaubaalused on kvaliteetsed ja vastupidavad ning sobivad kasutamiseks erinevates tööstusharudes.

Kui soovite oma kaubaalused meile käitlemiseks tuua, siis võtame need hea meelega vastu ning pakume neile uue elu taaskasutamise kaudu. Meie professionaalne meeskond kontrollib ja parandab kõik kaubaalused ning suunab need seejärel kas korduskasutusse või utiliseerimisele vastavalt nende seisukorrale.

Lisaks kasutatud kaubaaluste vastuvõtule ja taaskasutamisele, pakume ka kaubaaluste müüki. Meie laos on lai valik erineva suuruse ja kandevõimega kaubaaluseid, mida saab kasutada erinevat tüüpi kaupade transpordiks ja ladustamiseks.

Puidukäitlus OÜ on kaubaaluste käitleja ning meil on olemas jäätmeluba (keskkonnaluba), mis võimaldab meil teostada kaubaaluste käitlemist vastavalt seadustele ja keskkonnasõbralikult. Me väljastame ka kliendi soovil taaskasutustõendeid ja pakendiaruandeid, mis võimaldavad klientidel oma keskkonnateadlikkust tõsta.

Puidukäitlus OÜ pakub laia valikut kasutatud, taastatud ja renoveeritud kaubaaluseid erinevates suurustes. Meie laos on saadaval erineva suurusega kaubaaluseid, euroaluseid ning erineva suurusega kaubaalused. Lisaks pakume ka ühekordselt taaskasutatavaid kaubaaluseid ning FIN kaubaalusena tuntud aluseid. Tähtis on teada, et ühekordselt taaskasutatavad kaubaalused on konstruktsioonilt erineva väljanägemisega ja väiksema kandevõimega kui samas suuruses standardalused.

Pakume ka transporditeenust, et tuua kaubaalused mugavalt teie juurde ja viia need tagasi meie lattu.

Meie lisateenused hõlmavad kaubaaluste utiliseerimist, transporti ja remonti. Lisaks väljastame vajadusel taaskasutustõendeid ning esitame aruandeid pakendiregistrisse. Meie eesmärk on panustada ringmajandusse ja hoida loodust, seega oleme alati valmis nõustama kliente keskkonnasõbralikuma valiku tegemisel.

Kui soovite saada lisainfot meie kasutatud kaubaaluste kohta, siis võtke julgelt ühendust ja küsige pakkumist.

Ringmajandus
Aluste transport

Viimased postitused

Seadused

Pakendiseaduse uued nõuded

Millal hakkavad kehtima pakendiseaduse uued nõuded? Pakendiseaduse uued nõuded hakkavad kehtima 01.05.2023 ning on oluline teema, millest kõik ettevõtted peaksid teadlikud olema. Eestis on igal

Loe edasi
Multši müük - Pirita terviserada

Kuidas multšida?

Multšimine on aiapidamises üks olulisemaid ja lihtsamaid viise taimede tervise parandamiseks ning kasvu soodustamiseks. Multšimisel kasutatakse erinevaid materjale nagu puiduhake, heina, lehti jne, mis kantakse

Loe edasi

Kirjuta meile

Puidukäitlus OÜ logo