Transport - mugav ja kiire

Toome teie territooriumile materjali ladustamiseks konteineri ja selle täitumisel viime materjali meie ladustamisplatsile

Transport, haagisega auto

Transpordi teenus

Kui soovite, et transport toimuks kiirelt, tõrgeteta ja oleks usaldusväärne, siis Puidukäitlus OÜ on õige valik. Meie transporditeenus hõlmab konteineri toomist ja tühjendamist, et saaksite oma materjali ladustada mugavalt ja ohutult ning ruumi säästvalt ja visuaalselt ilusti.

Meie kogenud meeskond toob teie territooriumile konteineri, mis sobib ideaalselt erinevate materjalide jaoks. Pärast konteineri täitumist organiseerime kiire ja tõhusa transpordi teie materjalide jaoks sobivasse ladustamiskohta või meie jäätmejaama.

Oleme pühendunud tagama teile kõrge kvaliteediga teenuseid ning hoolitseme selle eest, et transpordi protsess oleks sujuv ja stressivaba. Usaldage meid oma transpordivajaduste lahendamisel ja nautige mugavat ja tõhusat teenust.

Küsi hinnapakkumist

Mida transportida?

Puidukäitlus OÜ on spetsialiseerunud peamiselt puidutoodete ja muu puidu transportimisele. Meie transporditeenus on optimeeritud, et käsitleda kõike alates saematerjalist ja ehituspuidust kuni mööbli ja muude valmistoodeteni. Ükskõik, kas vajate transporti puidutööstuse tooraineks või on vaja tarnida valmis puidutooteid lõpptarbijale, Puidukäitlus OÜ suudab vastata teie vajadustele.

Meie transporditeenus hõlmab nii suuri kui ka väikeseid saadetisi, pakkudes paindlikkust ja efektiivsust igas suuruses projektide jaoks. Meie pühendunud meeskond ja tõhus logistika tagavad, et teie puitjäätmed või tooted jõuavad õigeaegselt ja turvaliselt sihtkohta.

Transpordi tingimused

Järgnevalt on tingimused, mida tuleb arvestada Puidukäitlus OÜ transporditeenuse tellimisel:

  • Veoautole peab olema tagatud ligipääs materjalile ning kandev pinnas.
  • Äravedamiseks mõeldud materjal ei tohi olla tõstuki laadimisulatusest kaugemal kui 5 meetrit.
  • Laadimistsooni kõrgus peab olema tagatud minimaalselt 8 meetrit, et vältida takistusi nagu puuoksad, elektriliinid või varikatused.
  • Okste, tüvede ja kändude hulgas ei tohi olla mulda, kive ega muid materjale.
  • Vajadusel tuleb tellijal tagada teesulud ja nõutavad märgistused.
  • Kui eelnevaid punkte ei ole täidetud ja teenust ei ole võimalik osutada, rakendub tühisõidu tasu vastavalt hinnakirjale miinimum tunnitasu alusel.
  •  

Kokkuvõtteks

Puidukäitlus OÜ pakub mugavat ja kiiret transporditeenust, mis hõlmab konteineri toomist ja tühjendamist klientide territooriumil. Nende teenus on loodud nii, et klientidel oleks võimalik ladustada materjale mugavalt, ohutult ning ruumisäästlikult.

Puidukäitlus OÜ transporditeenus on orienteeritud peamiselt puidutoodete ja muu puidu transportimisele. Nad on optimeerinud oma teenuse, et käsitleda erinevaid puitmaterjale, alates saematerjalist ja ehituspuidust kuni mööbli ja muude valmistoodeteni.

Transporditeenuse raames suudavad nad hõlmata nii suuri kui ka väikeseid saadetisi, pakkudes paindlikkust ja efektiivsust erineva suurusega projektide jaoks. Klientide puitjäätmed või tooted jõuavad õigeaegselt ja turvaliselt sihtkohta, tänu nende pühendunud meeskonnale ja tõhusale logistikale.

Puidukäitlus OÜ on pühendunud pakkuma oma klientidele kõrge kvaliteediga teenuseid ning hoolitsema selle eest, et transpordiprotsess oleks sujuv ja stressivaba. Nad on usaldusväärne partner igasuguste puidutoodete ja -jäätmete transportimiseks, pakkudes mugavat ja tõhusat teenust.

Viimased postitused

Seadused

Pakendiseaduse uued nõuded

Millal hakkavad kehtima pakendiseaduse uued nõuded? Pakendiseaduse uued nõuded hakkavad kehtima 01.05.2023 ning on oluline teema, millest kõik ettevõtted peaksid teadlikud olema. Eestis on igal

Loe edasi
Multši müük - Pirita terviserada

Kuidas multšida?

Multšimine on aiapidamises üks olulisemaid ja lihtsamaid viise taimede tervise parandamiseks ning kasvu soodustamiseks. Multšimisel kasutatakse erinevaid materjale nagu puiduhake, heina, lehti jne, mis kantakse

Loe edasi

Kirjuta meile

Puidukäitlus OÜ logo